Spausdinti puslapio vidurį
Biudžetinė įstaiga Kelmės rajono savivaldybės administracija,
Vytauto Didžiojo g. 58, 86143 Kelmė
Įstaigos kodas 188768730, Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 69052,
el. paštas info@kelme.lt
E. pristatymo dėžutė 188768730
Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyriausioji specialistė J. Reimerienė (2018-02-26, A-207)

SPECIALŪS REIKALAVIMAI ŠIAS PAREIGAS EINANČIAM VALSTYBĖS TARNAUTOJUI

 1. Turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą biomedicinos mokslų studijų srities agronomijos arba veterinarinės medicinos, arba gyvulininkystės technologijos krypties; technologijos mokslų srities statybos inžinerijos krypties (vandens inžinerijos šakos) išsilavinimą.
 2. Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reikalingais pareigybės funkcijoms vykdyti.
 3. Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, sugebėti rengti sprendimų projektus, išmanyti Dokumentų rengimo taisykles, taisyklingai kalbėti ir rašyti, savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą.
 4. Mokėti dirbti su teksto redaktoriumi, skaičiuokle, pristatymų kūrimo programa, internetu, elektroniniu paštu, duomenų bazių valdymo programa; mokėti dirbti su ArcGis programa.
 5. Turėti ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį administruojant Europos Sąjungos ir valstybės paramą žemės ūkiui ir kaimo plėtrai.

 

ŠIAS PAREIGAS EINANČIO VALSTYBĖS TARNAUTOJO FUNKCIJOS

 1. Nustatyta tvarka registruoja ūkininkų ūkius, vykdo ūkininkų ūkių įregistravimo pažymėjimų apskaitą.
 2. Teikia informaciją ūkininko ūkio įregistravimo ir išregistravimo bei profesinio pasirengimo ūkininkauti pažymėjimo gavimo klausimais, užtikrinant valstybės perduotų funkcijų savivaldybėms vykdymą.
 3. Priima ir registruoja dokumentus pateikiant paraiškas gauti išmokas už žemės ūkio naudmenų ir kitus plotus bei gyvulius, atlieka deklaruojamų pasėlių laukų elektroninį įbraižymą, duomenų suvedimą, išsaugojimą bei patvirtinimą Paraiškų priėmimo informacinėje sistemoje (PPIS).
 4. Teikia pareiškėjams gautą iš Nacionalinės mokėjimo agentūros informaciją apie paraiškų duomenų neatitikimus. Organizuoja šių pareiškėjų pateiktų papildomų dokumentų ir paaiškinimų perdavimą į Nacionalinę mokėjimo agentūrą.
 5. Dalyvauja organizuojant žemės ūkio naudmenų ir pasėlių agrarinės būklės patikras vietoje.
 6. Nesant specialisto vykdo Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriui pavestus darbus žemės ūkio ir kaimo valdų registravimo srityje.
 7. Teikia žemdirbiams informaciją ir konsultuoja apie priemonę „Bitininkystės sektoriaus parama“.
 8. Dalyvauja Valstybei priklausančių melioracijos įrenginių apžiūrų techninei būklei įvertinti komisijos darbe. Dalyvauja Hidrotechnikos kompleksų nuomos komisijos darbe.
 9. Dalyvauja įgyvendinant stichinių meteorologinių reiškinių, gyvūnų užkrečiamųjų ligų likvidavimo ir priežiūros programas, nustatant medžiojamųjų gyvūnų ir griežtai saugomų rūšių laukinių gyvūnų žemės ūkiui padarytą žalą ir nuostolius.
 10. Konsultuoja galvijų augintojus apie išmokas gyvulininkystės srityje. Priima ir nagrinėja su šiais klausimais susijusius prašymus, skundus ir pasiūlymus.
 11. Priima ir suveda į sistemą paraiškas pagal priemonę „Parama bičių laikytojams už papildomą bičių maitinimą“.
 12. Administruoja pasėlių, augalų ir gyvūnų draudimo įmokų dalinį kompensavimą fiziniams ir juridiniams asmenims, apskaičiuoja kompensacijos dydį ir suveda duomenis į informacinę sistemą ŽŪMIS.
 13. Administruoja dalies palūkanų, sumokėtų už investicinius kreditus ir išperkamosios nuomos paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims kompensavimą, apskaičiuoja kompensacijos dydį ir suveda duomenis į informacinę sistemą ŽŪMIS.
 14. Administruoja dalies palūkanų, sumokėtų už trumpalaikiam ir (ar) biologiniam turtui įsigyti suteiktus kreditus ir (ar) kredito linijas fiziniams ir juridiniams asmenims kompensavimą, apskaičiuoja kompensacijos dydį ir suveda duomenis į informacinę sistemą ŽŪMIS.
 15. Suveda duomenis į Suteiktos valstybės pagalbos (de minimis)registrą.
 16. Pagal kompetenciją teikia informaciją ūkininkams ir kitiems rajono suinteresuotiems asmenims įvairiais žemės ūkio klausimais.
 17. Kuruoja interneto puslapyje žemės ūkio srities informaciją.
 18. Ruošia ir teikia reikalingus skyriaus ataskaitai duomenis, susijusius su vykdomomis funkcijomis.
 19. Dalyvauja seminaruose, mokymuose bei kituose renginiuose, susijusiuose su valstybės ir ES paramos žemės ūkiui ir kaimo plėtrai priemonių įgyvendinimu.
 20. Teisės aktų nustatyta tvarka teikia reikiamą informaciją kitoms institucijoms.
 21. Dalyvauja sudaromų komisijų veikloje.
 22. Vykdo kitus skyriaus vedėjo žodinius ir raštiškus nenuolatinio pobūdžio pavedimus tam, kad būtų pasiekti įstaigos strateginiai tikslai.

 

 

Atgal
Rajono meras
VACLOVAS ANDRULIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gruodis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: