Spausdinti puslapio vidurį
Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausiasis specialistas D. Vaitkevičius (2017-04-27, A-428)

SPECIALŪS REIKALAVIMAI ŠIAS PAREIGAS EINANČIAM DARBUOTOJUI

 1. Turėti ne žemesnį kaip koleginį su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu išsilavinimą.
 2. Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reikalingais pareigybės funkcijoms vykdyti.
 3. Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, savarankiškai planuoti, organizuoti savo kolektyvo veiklą, išmanyti dokumentų rengimo taisykles, taisyklingai kalbėti ir rašyti.
 4. Mokėti dirbti su teksto redaktoriumi, skaičiuokle, pristatymų kūrimo programa, internetu, elektroniniu paštu, duomenų bazių valdymo programa.
 5. Turėti ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį projektų rengimo, koordinavimo ir įgyvendinimo srityje.
 6. Mokėti anglų ne žemesniu nei A2 lygiu.

 

ŠIAS PAREIGAS EINANČIO DARBUOTOJO FUNKCIJOS

 1. Kaupia informaciją apie Europos Sąjungos fondus ir kitų programų teikiamą paramą, susijusią su rajono plėtra, ir pateikia informaciją rajono savivaldybės administracijos padaliniams.
 2. Koordinuoja priskirtų rajono savivaldybės investicinių projektų, paraiškų bei kitos privalomos pateikti dokumentacijos rengimą ir teikimą finansinei paramai gauti bei organizuoja jų įgyvendinimą, gavus finansinę paramą.
 3. Analizuoja investicijų poreikį, ruošia pasiūlymus dėl investicijų prioritetų, pritaiko tinkamoms programoms ar investicijų šaltiniams.
 4. Ieško finansavimo šaltinių įgyvendinant rajono savivaldybės strateginio planavimo dokumentuose suplanuotus investicinius projektus.
 5. Rengia priskirtų investicinių projektų įgyvendinimo ataskaitas ir kitus susijusius dokumentus ir teikia juos finansinės paramos davėjo institucijai ir kitoms institucijoms.
 6. Inicijuoja ir organizuoja projektų pagrindžiamų dokumentų parengimą.
 7.  Dalyvauja rengiant rajono savivaldybės investicijų projektus, studijas, rajono perspektyvinius planus ir pagal savo kompetenciją juos įgyvendina.
 8. Renka duomenis, pasiūlymus, susijusius su strateginio planavimo dokumentų ir jų vykdymo ataskaitų rengimu bei įgyvendinimo stebėsenos vykdymu.
 9. Organizuoja viešuosius pirkimus vadovaudamasis teisės aktų nustatyta tvarka, rengia viešųjų pirkimų dokumentus ir sutarčių projektus skyriaus kompetencijos klausimais ir kontroliuoja jų vykdymą.
 10. Koordinuoja priskirtus Savivaldybės projektus, finansuojamus Europos Sąjungos ir kitų programų lėšomis, koordinuoja projektų įgyvendinimo eigą, atsako už jų įgyvendinimą.
 11. Atsako už jam priskirtų projektų valdymo grupės veiklos koordinavimą, tvarko projektų dokumentų dokumentaciją vadovaudamasis teisės aktais, vykdo išlaidų, rezultatų kontrolę.
 12. Įgyvendinant projektus prireikus bendrauja su užsienio partneriais.
 13. Konsultuoja kitų skyrių, Savivaldybės įstaigų darbuotojus projektų įgyvendinimo klausimais.
 14. Užtikrina saugomų dokumentų, susijusių su projektų vykdymu, tvarkymą pagal nustatytus reikalavimus.
 15. Rengia Savivaldybės tarybos sprendimus, administracijos direktoriaus įsakymus ir kitus teisės aktus projektų klausimais.
 16. Teikia ataskaitas apie savo veiklą.
 17. Pagal kompetenciją dalyvauja įvairių komisijų darbe.
 18. Vykdo kitus su Savivaldybės administracijos funkcijomis susijusius administracijos direktoriaus ir skyriaus vedėjo nenuolatinio pobūdžio žodinius ir raštiškus pavedimus tam, kad būtų pasiekti įstaigos strateginiai tikslai.              

 

Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Rugpjūtis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: