Spausdinti puslapio vidurį
Biudžetinė įstaiga Kelmės rajono savivaldybės administracija,
Vytauto Didžiojo g. 58, 86143 Kelmė
Įstaigos kodas 188768730, Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 69052,
el. paštas info@kelme.lt
E. pristatymo dėžutė 188768730
Turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas K. Kneižys (2018-02-26, A-211)

SPECIALŪS REIKALAVIMAI ŠIAS PAREIGAS EINANČIAM VALSTYBĖS TARNAUTOJUI

 1. Turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą technologijos mokslų studijų srities statybos inžinerijos krypties  išsilavinimą.
 2. Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reikalingais pareigybės funkcijoms vykdyti.
 3. Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, sugebėti rengti sprendimų projektus, teisinius dokumentus, išmanyti Dokumentų rengimo taisykles, taisyklingai kalbėti ir rašyti.
 4. Mokėti dirbti su teksto redaktoriumi, skaičiuokle, pristatymų kūrimo programa, internetu, elektroniniu paštu, duomenų bazių valdymo programa.
 5. Turėti „B“ kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

 

ŠIAS PAREIGAS EINANČIO VALSTYBĖS TARNAUTOJO FUNKCIJOS

 1. Vykdo statinių (išskyrus vietinės reikšmės kelius ir jų priklausinius), esančių Kelmės rajono savivaldybės teritorijoje, naudojimo priežiūrą ir kontrolę.
 2. Sudaro statinių, kurių priežiūra pagal Lietuvos Respublikos statybos įstatymą priskirta savivaldybės administracijai, naudotojų sąrašus (žurnalus) ir pagal poreikį juos papildo ar keičia.
 3. Rašo reikalavimus dėl statinių (išskyrus vietinės reikšmės kelius ir jų priklausinius) naudojimo priežiūros, tvarko jų apskaitą.
 4. Rengia ir teikia savivaldybės tarybai tvirtinti statinių tinkamos priežiūros taisykles.
 5. Rengia dokumentus apie statinio (patalpos) naudojimo atitiktį nustatytai (įregistruotai Nekilnojamojo turto registre) statinio (patalpos) paskirčiai, taip pat statinio (patalpos) tinkamumą naujai paskirčiai, kai neatliekami rekonstravimo ar kapitalinio remonto darbai.
 6. Statybos įstatymo nustatytais atvejais reikalauja, kad statinio (išskyrus vietinės reikšmės kelius ir jų priklausinius) naudotojas imtųsi priemonių žmonėms apsaugoti, jei būtina – reikalauja, kad būtų organizuota jų evakuacija, sustabdytas statinio naudojimas, uždrausta bet kokia veikla statinyje.
 7. Atlieka naujų nekilnojamojo turto kadastro objektų formavimo reglamentuose nurodytais būdais, kai atliekami ar neatliekami nustatyta tvarka užbaigto statyti statinio rekonstravimo ar kapitalinio remonto darbai techninės dokumentacijos patikrinimą ir (ar) naujai suformuotos patalpos (statiniai) galės būti naudojamos pagal paskirtį, kuri buvo įregistruota nekilnojamojo turto registre iki nurodytų veiksmų.
 8. Išduoda pažymas, apie naujai suformuotų nekilnojamojo turto kadastro objektų (patalpos (-ų) ar statinio (-ių) galimybę naudoti pagal paskirtį.
 9. Išduoda pažymas apie patalpų ar pastatų naudojimą pagal Nekilnojamojo turto registre įregistruotą paskirtį.
 10. Sudaro nenaudojamo, naudojamo ne pagal paskirtį ar apleisto ir neprižiūrimo, nekilnojamojo turto sąrašą (žurnalą), kuriems taikomas nekilnojamo turto mokestis.
 11. Nagrinėja prašymus, skundus dėl statinių (išskyrus vietinės reikšmės kelius ir jų priklausinius) tinkamo naudojimo ir eksploatavimo.
 12. Tvarko statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi) apskaitos aktus.
 13. Tvarko statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi) apskaitos aktų registrą.
 14. Pagal kompetenciją rengia dokumentus teismui, dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi) pripažinimo bešeimininkiais.
 15. Surašo administracinių teisės pažeidimų protokolus dėl statinių (išskyrus vietinės reikšmės kelius ir jų priklausinius) naudojimo priežiūros pažeidimų.
 16. Atlieka savivaldybės administracijos ir savivaldybės įstaigų sąmatinius skaičiavimus, rengia technines specifikacijas, kai perkami smulkaus remonto darbai be projekto, ruošia defektų arba apžiūros aktus.
 17. Rengia ir teikia paskirtų objektų viešųjų pirkimų dokumentus.
 18. Teikia ataskaitas, susijusias su statinių (išskyrus vietinės reikšmės kelius ir jų priklausinius) naudojimo priežiūra.
 19. Pagal kompetenciją dalyvauja įstaigos vadovų sudaromų komisijų darbe ir teikia reikalingą informaciją bei pasiūlymus.
 20. Dalyvauja kitų įstaigų ir institucijų sudaromų komisijų darbe.
 21. Teisės aktų nustatyta tvarka teikia reikiamą informaciją kitoms įstaigoms ir institucijoms.
 22. Pagal kompetenciją įgyvendina savivaldybės tarybos sprendimus, administracijos direktoriaus įsakymus bei kitus teisės aktus.
 23. Vykdo tinkamą dokumentų saugojimą ir perdavimą į archyvą.
 24. Vykdydamas funkcijas vairuoja priskirtą tarnybinį automobilį.
 25. Pavaduoja vyresnįjį specialistą (turto valdymo ir priežiūros bei transporto srityje) ligos atveju ar atostogų metu.
 26. Vykdo kitus su savivaldybės administracijos funkcijomis susijusius nenuolatinio pobūdžio pavedimus tam, kad būtų pasiekti įstaigos strateginiai tikslai.

 

 

Atgal
Rajono meras
VACLOVAS ANDRULIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Birželis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: