Spausdinti puslapio vidurį
Bendrojo priėmimo skyriaus vyriausiasis kompiuterininkas A. Meškauskas (2017-04-07, Nr. A-359)

SPECIALŪS REIKALAVIMAI ŠIAS PAREIGAS EINANČIAM DARBUOTOJUI

 1. Turėti ne žemesnį kaip aukštąjį koleginį su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu fizinių mokslų studijų srities informatikos studijų krypties išsilavinimą.
 2. Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, kitais teisės aktais, reikalingais pareigybės funkcijoms vykdyti.
 3. Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, sugebėti rengti sprendimų projektus, teisinius dokumentus, išmanyti Dokumentų rengimo taisykles, taisyklingai kalbėti ir rašyti.
 4. Mokėti dirbti su teksto redaktoriumi, skaičiuokle, pristatymų kūrimo programa, internetu, elektroniniu paštu, duomenų bazių valdymo programa.

 

ŠIAS PAREIGAS EINANČIO DARBUOTOJO FUNKCIJOS

 1. Koordinuoja Bendrojo priėmimo skyriaus vyriausiųjų kompiuterininkų darbą, atsako už tai, kad jie vykdytų iškeltus uždavinius ir funkcijas, užtikrina jų veiklą ligos, atostogų metu.
 2. Koordinuoja kitų Savivaldybės administracijos skyrių veiklą, susijusią su kompiuterinėmis sistemomis.
 3. Analizuoja Savivaldybės administracijos darbuotojų poreikius naudotis informacinėmis technologijomis ir teikia siūlymus dėl esamos ar naujos informacinės technologijos, kompiuterinės ir programinės įrangos laikymo, keitimo, diegimo, siekiant didinti administracijos darbo efektyvumą ir darbo kultūrą.
 4. Renka ir analizuoja informaciją apie kitų savivaldybių ir kitų valstybės institucijų darbą, sukauptą patirtį taikant informacines technologijas, kompiuterines ir ryšių sistemas, nagrinėja jų teikiamus pasiūlymus, projektus. Teikia savo išvadas ir pasiūlymus šiais klausimais.
 5. Ruošia įvairių taisyklių, instrukcijų projektus informacinių technologijų srityje ir teikia juos svarstyti.
 6. Pagal kompetenciją dalyvauja rengiant rajono savivaldybės investicijų projektus ir rajono perspektyvinius planus, susijusius su informacinėmis technologijomis.
 7. Koordinuoja ir administruoja rajono savivaldybės dokumentų valdymo sistemą „Kontora“ ir atlieka šios sistemos techninę profilaktiką.
 8. Organizuoja rajono savivaldybės administracijos viešųjų elektroninių paslaugų teikimo sistemos efektyvų darbą ir jos vystymą.
 9. Prireikus skyriaus vedėjui teikia pasiūlymus dėl Kelmės rajono savivaldybės interneto svetainės reglamento pakeitimų.
 10. Ruošia licencijų ir programinės įrangos dokumentacijos saugojimo tvarką, atsako už programų įsigijimo dokumentacijos saugumą.
 11. Organizuoja prekių, paslaugų ir darbų pirkimą.
 12. Atsako už teisingą pirminių buhalterinių dokumentų įforminimą ir pateikimą laiku Apskaitos skyriui.
 13. Teikia ataskaitas apie vyriausiųjų kompiuterininkų veiklą.
 14. Pagal kompetenciją dalyvauja įvairių komisijų darbe.
 15. Užtikrina Savivaldybės tarybos posėdžių informacinės sistemos valdymo veiklą.
 16. Vykdo kitus su Savivaldybės administracijos funkcijomis susijusius nenuolatinio pobūdžio pavedimus tam, kad būtų pasiekti įstaigos strateginiai tikslai.

 

Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: