Spausdinti puslapio vidurį
Vyko žemdirbių susirinkimas

Gruodžio 2 d. vyko tradicinis rajono žemdirbių susirinkimas. Lietuvos pieno gamintojų asociacija ir VĮ žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras rajono žemdirbius pakvietė į mokymus-diskusiją.

Renginį pradėjo, su programa ir dalyviais supažindino Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyriausioji specialistė, vykdanti skyriaus vedėjos funkcijas, Joana Miliauskienė.

Savivaldybės administracijos direktorė Irena Sirusienė informavo apie numatomą sklypo prie „Kelmynės“ pardavimą. Šioje vietoje buvo planuojama įrengti ūkininkų turgelį, tačiau, neatsiradus norinčiųjų statyti prekybai žemės ūkio produkcija skirtą pastatą, sklypas bus parduotas.

Turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Raimonda Parnarauskienė informavo apie planuojamus rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimo iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymo dydžius.

Pranešimą „Situacija Lietuvos ir pasaulio pieno rinkose. Lietuvos pieno gamintojų asociacijos veikla Lietuvos bei ES lygiu“ žemdirbių dėmesiui pateikė Lietuvos pieno gamintojų asociacijos tarybos pirmininkas Jonas Vilionis.

ŽŪK „Pienas LT“ žaliavų pirkimo vadovas Vidmantas Levinskas kalbėjo apie galimybes ir formas kooperuotis, informavo, ką reikėtų žinoti tiems, kurie nori jungtis prie ŽŪK „Pienas LT“.

Apie ūkinių gyvūnų ženklinimą ir apskaitą kalbėjo VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro Gyvūnų ir pieno apskaitos departamento Gyvūnų ir pašarų subjektų apskaitos skyriaus vadovo pavaduotojas Antanas Liveikis. Šio skyriaus vyriausiasis specialistas Vilius Pranckevičius  informavo apie paramą už ūkinius gyvūnus (susietąsias išmokas už gyvūnus ir atsietąsias išmokas nuo gamybos).

VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro Gyvūnų ir pieno apskaitos departamento Veislinių gyvulių apskaitos skyriaus vadovo pavaduotoja Donata Navickienė žemdirbius supažindino su gyvulių veislininkystės informacine sistema, galimybėmis ir problemomis.

Pranešėjai sulaukė daug klausimų, vyko diskusija. Žemdirbiai parašė prašymus įstoti į Lietuvos pieno gamintojų asociaciją.

Savivaldybės administracijos informacija

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
http://kelme.lt/m/m_comments/files/ajax.php
Komentarų sąrašas
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: