Spausdinti puslapio vidurį
Biudžetinė įstaiga Kelmės rajono savivaldybės administracija,
Vytauto Didžiojo g. 58, 86143 Kelmė
Įstaigos kodas 188768730, Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 69052,
el. paštas info@kelme.lt
E. pristatymo dėžutė 188768730
Tradicinėje šventėje pagerbti rajono žemdirbiai

 

Spalio 26 d. popietę Pakražančio gimnazijoje rajono ūkininkai susirinko į tradicinę žemdirbių šventę. Žemdirbius pagerbti atvyko rajono vadovai – meras Vaclovas Andrulis, mero pavaduotojas Albertas Brazas, administracijos direktorė Irena Sirusienė, direktoriaus pavaduotoja Danutė Laivienė, ir garbūs svečiai – Seimo narys Juozas Rimkus, Žemės ūkio ministro patarėjas Alvydas Aleksandravičius, Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Plėtros padalinio vadovas Rimtautas Petraitis, Žemės ūkio rūmų organizatorius žemdirbių savivaldai Kelmės rajone Albertas Mackevičius, rajono garbės pilietis, Kazachstano garbės konsulas Lietuvoje Jonas Jagminas, garbės pilietis Zenonas Mačernius.

Seimo narys padėkos raštais ir Lietuvos šimtmečio Ženklu apdovanojo Virginiją Žurbenkienę ir vieną pirmųjų ūkininkų Kelmės rajone Juozapą Valantiejų. Seimo narys dovanas įteikė ir konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojams.

Ministro patarėjas padėkos raštais apdovanojo Ildefonsą Petkevičių, Vytautą Barkauską ir Romą Docių. Ūkininkų sąjungos pirmininkas padėkos raštais apdovanojo Tomą Šteimantą ir Romą Docių. Kelmės rajono ūkininkų sąjungos pirmininkui Romui Dociui padėkos buvo nuvežtos ir įteiktos asmeniškai. Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos atstovas apdovanojo  konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojus. Žemės ūkio rūmų atstovas padėkos raštais apdovanojo Vytautą Barkauską, Ričardą Petriką ir Juozą Butkų.

Šventės metu meras Vaclovas Andrulis padėkos raštais apdovanojo: Editą ir Darių Ričkus, Šaukėnų seniūnijos ūkininkus, konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojus, už inovatyvių technologijų diegimą pieno ūkyje; Ireną ir Kęstutį Levickius, Kražių seniūnijos ūkininkus, konkurso „Metų ūkis“ antrosios vietos laimėtojus, už mišriojo ūkio plėtrą ir puikią sodybos aplinką; Laimą Lapinskienę, Pakražančio kultūros centro direktorę, už kūrybiškumą, bendruomenės sutelkimą ir tradicijų puoselėjimą; Inesą ir Valdą Šteimantus, Pakražančio seniūnijos ūkininkus, už smulkiojo pieno ūkio plėtrą ir seniūnijos reprezentavimą rajono bei šalies šventėse.

Administracijos direktorė Irena Sirusienė padėkos raštu apdovanojo Orestą ir Aldą Petrulaičius, Šaukėnų seniūnijos ūkininkus, už naujus iššūkius ir ryžtą gaminti fermentinius sūrius iš savo ūkyje užaugintos produkcijos.

Kelmės rajono ūkininkų sąjungos pirmininko pavaduotojas Ričardas Petrikas padėkos raštais apdovanojo konkurso „Metų ūkis“ dalyvius Vitą ir Stanislovą Vasiliauskus, Angelę ir Albertą Tuzinus, Loretą Rudaitienę, o už darbštumą ir atkaklumą – ūkininkus Vygantą Ivoškį ir Vitalijų Rimšą.

Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus informacija
Nuotraukos Vaidos Sutkienės

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

Atgal
Rajono meras
VACLOVAS ANDRULIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Sausis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: