Spausdinti puslapio vidurį
Biudžetinė įstaiga Kelmės rajono savivaldybės administracija,
Vytauto Didžiojo g. 58, 86143 Kelmė
Įstaigos kodas 188768730, Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 69052,
el. paštas info@kelme.lt
E. pristatymo dėžutė 188768730
Seniūnų pasitarimas

Rugpjūčio 30 dieną rajono savivaldybės tarybos salėje vyko rajono seniūnijų seniūnų pasitarimas, kuriame buvo svarstomi informacijos dėl Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų organizavimo apygardos apylinkėse, seniūnijų gatvių apšvietimo tinklų eksploatacijos, mobilių specialistų komandų sudarymo seniūnijose bendram darbui su šeimomis, apleistų pastatų seniūnijose priežiūros klausimai.

Pasitarime, kurį moderavo Administracijos direktorė Irena Sirusienė, dalyvavo Savivaldybės meras Vaclovas Andrulis, mero ir Administracijos direktoriaus pavaduotojai Izidorius Šimkus ir Danutė Genutienė, seniūnai (arba seniūnų pavaduotojai, vyriausieji specialistai).

Aldona Kvintufelienė, rinkimų apygardos komisijos pirmininkė, informavo seniūnus dėl rinkiminių komisijų seniūnijose darbo tvarkos, VRK reikalavimų dėl kompiuterių ir seifų įrengimo, patalpų balsuoti parengimo.

UAB Kelmės vietinio ūkio atstovai su seniūnais aptarė šviestuvų seniūnijų gatvėse eksploatavimo ir priežiūros klausimus.

Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Danguolė Teišerskienė komentavo bendro darbo su šeimomis tvarkos aprašo nuostatas, kalbėjo apie naujoves darbui su šeimomis, kompleksinius reidus į šeimas, specialistų komandas, kurioms vadovaus seniūnai, rizikos formas šeimose, bendruomenės saugumą, galimą savanorių darbą seniūnijų teritorijose, tarpinstitucinį konsultavimą ir koordinavimą, socialinės rizikos prevenciją. Naujai kuriamos mobilios grupės – specialistų komandos – dirbs vietoj dabar veikiančių vaiko gerovės grupių.

Seniūnai dalyvavo diskusijoje dėl policijos pareigūnų, seniūnijos darbuotojų teisių veikti ir pareigų mobiliose darbo grupėse, grupių narių skaičiaus, siūlė į mobilias grupes darbui pakviesti psichologus. Administracijos direktorė Irena Sirusienė skatino seniūnus raginti gyventojus savanoriauti teritorijose.

Turto valdymo skyriaus vedėja Vaida Ulvydienė kalbėjo apie seniūnų pateiktus apleistų pastatų seniūnijose sąrašus, siūlė juos nuolat koreguoti, įrašant naujus objektus, jeigu jie tampa neprižiūrimi. Vedėja supažindino su nekilnojamojo turto apmokestinimo išimtimis, prievole savininkams prižiūrėti ir tvarkyti pastatus, prašė seniūnų patikslinti informaciją dėl nekilnojamojo neprižiūrimo turto adresų, stebėti ir įvertinti pastatų būklę. Meras Vaclovas Andrulis ir Administracijos direktorė Irena Sirusienė ragino seniūnus taikyti administracines nuobaudas pastatų neprižiūrintiems asmenims.

Pasitarimo dalyviai aptarė kitus seniūnijoms aktualius klausimus.

 Savivaldybės informacija

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Komentarų sąrašas
komentarų nėra
Atgal
Rajono meras
VACLOVAS ANDRULIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Kovas
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: