Spausdinti puslapio vidurį
Pagerbkime rajono savanorius ir filantropus

Kviečiame PADĖKOS DIENOS renginyje pagerbti Kelmės rajono 2019 metų savanorius ir filantropus.

Būkime aktyvūs, pastebėkime kilnius ir nesavanaudiškus žmones, kurie yra neabejingi visuomenės bei šalia gyvenančių asmenų problemoms, ir siūlykime juos METŲ SAVANORIO ir METŲ FILANTROPO nominacijoms.


2019 METŲ SAVANORIO IR FILANTROPO KONKURSO NUOSTATAI


1. 2019 metų savanorio ir filantropo vardą PADĖKOS DIENOS renginyje suteikia ir nominacijas skiria komisija, sudaryta iš konkurso organizatorių ir visuomenės atstovų, siekdama skatinti Kelmės rajono savanorius ir filantropus.
2. METŲ SAVANORIO vardas yra suteikiamas asmeniui už savo noru atliktą neatlygintiną veiklą, kuri yra naudinga visuomenei, jos grupei ar asmeniui.
3. METŲ FILANTROPO (labdario, geradario) vardas yra suteikiamas asmeniui, įmonei, įstaigai, nevyriausybinei ar kitai organizacijai už materialines vertybes, altruistiškai aukojamas jų stokojantiems žmonėms, organizacijoms, visuomenei viešojo intereso labui.
4. Kandidatai konkursui siūlomi iki 2019 m. lapkričio 26 d. elektroniniu paštu: padekosdiena.kelme@gmail.com , nurodant:
- Kandidato vardą, pavardę, gyvenamąją vietovę arba įmonės, įstaigos ar organizacijos pavadinimą ir veiklos vykdymo vietą;
- Kuriai nominacijai – Metų savanorio ar Metų filantropo – kandidatas yra siūlomas;
- Trumpą aprašymą, už kokias veiklas siūloma pagerbti nominuojamąjį;
- Siūlančiojo kontaktus: vardą, pavardę, jei siūlo įstaiga ar organizacija – jos pavadinimą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.
5. PADĖKOS DIENOS renginyje bus pagerbiami visi Metų Savanorio ar Metų Filantropo nominacijai pasiūlyti asmenys, įmonės, įstaigos ar organizacijos, atitinkantys savanorio ar filantropo sąvoką.

2019 METŲ SAVANORIO IR FILANTROPO KONKURSĄ ORGANIZUOJA:
Kelmės rajono NVO asociacija
Kelmės miesto vietos veiklos grupė
Kelmės rajono bibliotekininkų draugija
Anglų kalbos klubas ABC
Visuomeninė organizacija „Krašto informacija“

LABAI KVIEČIAME visus geros valios žmones, įmones, įstaigas ir organizacijas, norinčius bei galinčius finansiškai ar savo darbu prisidėti prie PADĖKOS DIENOS renginio organizavimo, susisiekti su organizatoriais elektroniniu paštu padekosdiena.kelme@gmail.com

 

Atgal
Rajono meras
VACLOVAS ANDRULIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Birželis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: