Spausdinti puslapio vidurį
Biudžetinė įstaiga Kelmės rajono savivaldybės administracija,
Vytauto Didžiojo g. 58, 86143 Kelmė
Įstaigos kodas 188768730, Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 69052,
el. paštas info@kelme.lt
E. pristatymo dėžutė 188768730
Naujienos
Lyderiai tęsia veiklą
Plikledžio traumos pakeliui į darbą ar iš jo. Kaip elgtis?

Sinoptikai prognozėse vis dažniau mini plikledį. Valstybinė darbo inspekcija (VDI) primena, kaip elgtis, į ką atkreipti dėmesį, kad ledui padengus kelius, nepadaugėtų darbuotojų traumų vykstant į darbą arba iš darbo, taip pat ir darbo vietose.

Kelmėje įžiebta Kalėdų eglutė

Pradedamas rengti paslaugų paskirties pastato – remonto dirbtuvių Kelmės r. sav. Kelmės m. V. Putvinskio g. 31A (sklypo kad. Nr. 5422/0006:35) statybos projektas
Pasitarimas dėl afrikinio kiaulių maro šalyje ir Europoje

Susitikimas su specialiųjų tarnybų atstovais

Gruodžio 6 d. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Vilma Ancikevičienė kartu su policijos rėmėja R. Norute Paprūdžių grupinio gyvenimo namų bei Aukštelkės socialinės globos namų grupinio gyvenimo namų gyventojams surengė susitikimą su specialiųjų tarnybų atstovais.

Rajono gabiųjų mokinių kelionė į Kauno VII fortą
Konferencija „Veikliausia saugios kaimynystės grupė“

Gruodžio 5 d. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Vilma Ancikevičienė kartu su Saugios kaimynystės grupės pirmininkėmis Dalia Zakariene ir Aldona Ancikevičiene dalyvavo   Lietuvos saugios kaimynystės grupių konferencijoje Kaune.

Rajono seniūnai dalyvavo sueigoje Akmenėje

Lapkričio 28 d. Kelmės rajono seniūnai kartu su savivaldybės administracijos direktore Irena Sirusiene dalyvavo Šiaulių apskrities savivaldybių seniūnų sueigoje, kurią šiais metais organizavo Akmenės savivaldybė.

Dalyvauta Tarptautinėje neįgaliųjų dienos minėjimo šventėje

 

Kražiuose – pagrindinė seniūnijos eglė

Gruodžio 4 d. Kražiuose įžiebta pagrindinė seniūnijos eglė. Į šventę kvietė gausus būrys pasakų personažų, kurie šiais metais Kražių karalystėje surengė teatralizuotą puotą.

Susitiko Šaukėnų verslininkai

Gruodžio 4 d. Šaukėnų seniūnijos salėje vyko seniūnijos verslininkų susitikimas. Jame dalyvavo vienuolika verslininkų, Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktorė Irena Sirusienė, Užimtumo tarnybos prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Šiaulių klientų aptarnavimo Kelmės skyriaus vedėja Sandra Svetkovskienė, Kelmės krašto partnerystės VVG pirmininkė Nelė Želvienė, seniūnas Algimantas Šukys.

Informacija apie nuotekų valyklos Varių kaime atrankos išvadą dėl poveikio aplinkai vertinimo
Pasitarimas dėl Afrikinio kiaulių maro
Kelmės Kalėdų eglutės įžiebimo ceremonija

Kelmės Tūkstantmečio parkui tvarkyti patvirtinta visuomenės dalyvavimo programa
Nominacijos „Metų darbas“ laimėtoja – Šaukėnų seniūnija

Lapkričio mėnesį dešimt Kelmės rajono savivaldybės administracijos seniūnijų dalyvavo konkurse savivaldybės nominacijai „Metų darbas“ laimėti. Vaiguvos, Užvenčio, Tytuvėnų, Tytuvėnų apylinkių, Kražių, Liolių, Šaukėnų, Kukečių, Kelmės ir Kelmės apylinkių seniūnijos pateikė anketas, kuriose nurodė savo reikšmingiausius pastarųjų metų darbus.

Tikime Vaiguvos seniūnijos ateitimi ir siekiame pažangos

Vaiguvos seniūnija yra mažiausia iš vienuolikos rajono seniūnijų, ji ribojasi su Kelmės apylinkių, Šaukėnų, Užvenčio, Kražių seniūnijomis. Sudaryta iš  buvusio Akmenių tarybinio ūkio ir Vaiguvos kolūkio. Seniūnija užima 89,55 kv. km, turi 3 472 ha žemės ūkio naudmenų, 5 060 ha miškų, yra 49 kaimai.       

Pritarta gyvenamojo namo, esančio S. Nėries g. 10, Kelmės m., projektiniams pasiūlymams
Savivaldybės lygio civilinės saugos funkcinės pratybos

2018 m. lapkričio 29 d. Kelmės rajono savivaldybėje nuo 12 val. iki 16 val. vyko Savivaldybės lygio civilinės saugos funkcinės pratybos tema „Gyventojų evakavimo, jų surinkimo ir laikino apgyvendinimo, organizavimas ir vykdymas“.

Trijose seniūnijose pastatyti lauko treniruokliai

Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įgyvendina projektą „Gyventojų sveikatos stiprinimas“, finansuojamą Europos Sąjungos struktūrinių  fondų lėšomis. Projektu į veiklų įgyvendinimą siekiama įtraukti ne mažiau kaip 3 400 gyventojų, kurie dalyvaus informavimo, švietimo ir mokymo renginiuose bei sveikatos raštingumą didinančiose veiklose.

Apie tėvą Stanislovą – žodžiais ir vaizdais

Gruodžio 6 d. 17 val. kviečiame į rašytojos ir žurnalistės Vitos Morkūnienės kūrybos vakarą, skirtą kunigo kapucinų vienuolio tėvo Stanislovo 100-mečiui. Bus atidaryta fotografijų paroda „Paberžės giedantys daiktai“, pristatyta naujausia V. Morkūnienės knyga „Tėvo Stanislovo Paberžė. Giesmė Esimui“.

Autorė pasidalins prisiminimais apie šviesaus atminimo Tėvą Stanislovą ir savo knygas. Vakaro metu skambės R. M. Rilkės poezija, išversta Tėvo Stanislovo, ištraukos iš knygų „Pokalbiai tėvo stanislovo  celėje“ ir „Tėvo Stanislovo Paberžė, giesmė Esimui.“

Dalyvaus Šiaulių valstybinio dramos teatro aktoriai Nomeda Bėčiūtė ir Vladas Baranauskas.

Kelmės rajono neįgaliųjų draugijos šventė

Lapkričio 28 d. Kelmės kultūros centre vyko Tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos ir Kelmės rajono neįgaliųjų draugijos 30-mečio minėjimas. Draugijos ansamblis „Svajonė“, vadovaujamas R. Slunksnio, minėjo veiklos 10-metį.

Pritarta vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų statybos Tytuvėnų mieste ir Tytuvėnų apylinkių sen. projektiniams pasiūlymams
Miastko burmistro Romano Ramiono padėka

Iš miesto partnerio Miastko (Lenkija) burmistro Romano Ramiono gauta padėka Tytuvėnų miesto seniūno Romo Čerkausko vardu už šių dviejų miestų – Miastko ir Tytuvėnų – ilgametę draugystę ir bendrą darbą.  Padėka

PRANEŠIMAS apie parengtą projektui „Kelmės dvaro ansamblio parko sutvarkymo ir pritaikymo visuomenės poreikiams“ projekto koncepciją bei viešą svarstymą su visuomene
PRANEŠIMAS dėl atliktos projektui „Kelmės dvaro ansamblio parko sutvarkymo ir pritaikymo visuomenės poreikiams“ esamos būklės analizės
Kelmėje duris atvėrė sporto centras

Lapkričio 23 d. vyko iškilminga Kelmės sporto centro atidarymo šventė, kurioje buvo daug svečių, kelmiškių, moksleivių, sportininkų, daug gražių sveikinimų ir linkėjimų.

Verslininkų popietė-susitikimas Tytuvėnuose

Lapkričio 22 d. Tytuvėnų piligrimų centro salėje vyko Tytuvėnų ir Tytuvėnų apylinkių seniūnijų verslininkų popietė-susitikimas.

Nepritarta kitos paskirties inžinerinių statinių (vėjo elektrinių) Kelmės r., Pakražančio sen. Būdų k. ir Liolių sen. Kupriškių k., Baldegių k., Kanopėnų k. projektiniams pasiūlymams
Socialinio būsto pirkimas Šaukėnų seniūnijoje

Kelmės rajono savivaldybės administracija (įstaigos kodas 188768730, buveinė – Vytauto Didžiojo g. 58, Kelmė, interneto svetainės adresas - www.kelme.lt, tel.  (8 427) 69 053, faks. (8 427) 69 052, el. paštas: aldona.kucinskiene@kelme.lt) skelbiamų derybų būdu perka savivaldybės socialinio būsto fondui plėsti būstą (gyvenamuosius namus, butus).

Apie naudotų baterijų surinkimą

Siekiant naudotų baterijų surinkimą padaryti patogesnį ir užtikrinti, kad šios atliekos nepatektų į aplinką ar sąvartyną, UAB „Žalvaris“, bendradarbiaudama su VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“, daugiabučių namų laiptinėse, atskiru gyventojų pageidavimu, įrengia specialias panaudotų galvaninių elementų ir baterijų surinkimo dėžutes. Kaip žinia, irdamos šios atliekos skleidžia sunkiuosius metalus, tokius kaip nikelis, kadmis, cinkas, švinas ir kt. Netinkamu keliu nukeliavę, šie metalai patenka į augalus, o iš čia į gyvūnų bei žmonių organizmus ir gali sukelti sunkias ligas.

Kelmės apylinkių seniūnijoje diskutuota su verslininkais

Lapkričio 21 d. Kelmės apylinkių seniūnijos verslininkus ir savivaldybės vadovus seniūnas Algimantas Dambrauskas pakvietė kalbėtis, klausytis ir išgirsti vieniems kitus.

Krepšinio turnyras Vaiguvoje

Lapkričio 9-osios vakarą gausus būrys krepšinio fanų rinkosi į Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinės mokyklos sporto salę. Jaunimo bendruomenė „Lyderiai" organizavo krepšinio turnyrą „Lyderių“ taurei  laimėti. Malonus siurprizas – į turnyrą atvyko 5 komandos, tai krepšininkai iš Kražių, Liolių, Kaltanėnų, Kelmės,  Vaiguvos.

Mokymai ūkininkams „Ūkinių gyvūnų gerovė ir sveikata“
Atidaryta atnaujinta sporto aikštelė

Lapkričio 20 d. Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelyje-darželyje įvyko oficialus atnaujintos ugdymo įstaigos sporto aikštelės atidarymas.

Pradedamas rengti pėsčiųjų tako, laiptų, pėsčiųjų tilto kapitalinio remonto ir panduso naujos statybos Kelmės mieste projektas
Skelbiamas konkursas eiti UAB "Kelmės vanduo" direktoriaus pareigas

UAB „Kelmės  vanduo“ valdyba skelbia konkursą UAB „Kelmės vanduo“  direktoriaus pareigoms eiti.

Susitiko Liolių seniūnijos verslininkai

Lapkričio 15 d. verslo pusryčiuose Liolių seniūnijoje dalyvavo meras Vaclovas Andrulis ir mero pavaduotojas Albertas Brazas. Savivaldybės vadovai siekia išgirsti problemas, su kuriomis susiduria verslininkai, supažindinti juos su nustatytomis lengvatomis ir parama verslui.

Seminaras žemdirbiams „Veiksniai, lemiantys pieno kokybę“
Visuomenės dalyvavimo kraštovaizdžio formavime programa, rengiant projektą „Kelmės tūkstantmečio parko sutvarkymas“

Kelmės rajono savivaldybės administracija, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2015 m. sausio 9 d. įsakymu Nr. D1-12 „Dėl kraštovaizdžio ir biologinės įvairovės išsaugojimo 2015-2020 metų veiksmų plano patvirtinimo“ patvirtintą Kraštovaizdžio ir biologinės įvairovės išsaugojimo 2015-2020 metų veiksmų planą (Galiojanti suvestinė redakcija – 2018-11-03, 3 priedas), gyventojus kviečia dalyvauti viešame Programos pristatyme, kuris vyks 2018 m. lapkričio 30 d.  14.00 val. Kelmės rajono savivaldybės administracijos salėje (Vytauto Didžiojo g. 58, 2 aukštas).

Knygų mugėje – kelmiškių projektas

Lapkričio 17 d. knygos mylėtojus į Šiaulius sukvietė tradicinė Knygų mugė. Šių metų Knygų mugės šūkis – „Įkvėpkime Lietuvą“. Juo siekiama prisidėti prie Šiaulių, kaip stipraus regiono kultūros centro, kūrimo, mažinti kultūrinę atskirtį tarp sostinės ir Lietuvos regionų, skatinti visuomenę skaityti, suteikti galimybę susipažinti su knygų ir meno naujienomis, dalyvauti kultūrinėje, meninėje, edukacinėje veikloje.

Šeši kultūros dešimtmečiai

Pasaulio istorijoje 60 metų – labai nedaug, žmogui – visai nemažai, o kultūrai – pakankamai, kad galėtum sukurti daug gražių dalykų. Lapkričio 16-sios vakarą į Mockaičių kultūros namus sugužėjo svečiai, vietos gyventojai, buvę ir esami kultūros namų darbuotojai, meno mėgėjai. Šventėme kultūros įstaigos Mockaičiuose veiklos 60 metų sukaktį. 

Kopūstienės virimo čempionatas

Lapkričio 17 d. Užvenčio kultūros centre pirmą kartą vyko Kopūstienės virimo čempionatas. Užventiškiai didžiuojasi turėdami savo ūkininką – daržovių augintoją Algimantą Vaupšą, kurio viena iš auginamų daržovių – kopūstai. Iš jų ir buvo išvirta 150 litrų kopūstienės.

Apdovanoti konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojai

Kaune „Girstučio“ kultūros ir sporto centre vyko tradicinio respublikinio konkurso „Metų ūkis 2018“ rezultatų aptarimo renginys.

Kviečiame į neatlygintinos donorystės akciją
Kviečiame į suaugusiųjų mokymosi savaitės „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“ renginius rajone 2018 m. lapkričio 19–25 dienomis
Pradedamas rengti Dvaro g. Kelmės m. rekonstravimo projektas
In Memoriam Izidorius Šimkus 1949–2018

Eidamas 70-uosius metus lapkričio 13 d. mirė Kelmės rajono savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas, buvęs Kelmės rajono savivaldybės tarybos narys, mero pavaduotojas Izidorius Šimkus.

Kęstučio apygardos aukų memorialinio paminklo atidarymas
Rajono meras
VACLOVAS ANDRULIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gruodis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: