Spausdinti puslapio vidurį
Biudžetinė įstaiga Kelmės rajono savivaldybės administracija,
Vytauto Didžiojo g. 58, 86143 Kelmė
Įstaigos kodas 188768730, Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 69052,
el. paštas info@kelme.lt
E. pristatymo dėžutė 188768730
Kelmės trečiojo amžiaus universitetui – penkeri!

Kelmės trečiojo amžiaus universitetas (TAU) spalio antrą dieną pradėjo šeštuosius mokslo metus. Į jų atidarymą Kelmės kultūros centre susirinko daugiau kaip šimtas  senjorų. Visus pasitiko Suaugusiųjų mokymo centro metodininkės, kurios kiekvienam dalyviui įteikė naujai sukurtus TAU emblemą ir studento pasižadėjimą.

Sugiedojus tautišką giesmę, šventę dainomis pradėjo Kelmės kultūros centro moterų ansamblis „Melodija“ (vadovė Rasa Štabokienė). SMC direktorė Diana Razminienė pristatė renginio vedėjus: TAU rektorę Aldoną Kvintufelienę ir prorektorių Algimantą Armalį bei naująją TAU koordinatorę Janiną Každailienę.

Senjorus sveikino Kelmės rajono savivaldybės administracijos Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Stasys Jokubauskas. Jis pasidžiaugė senjorų gausa ir jų noru savo gyvenimą paversti įdomiu ir visaverčiu dalyvaujant TAU veiklose ir perdavė rajono vadovų linkėjimus būti stipriems ir kūrybingiems. Šventėje dalyvavusi visuomenės sveikatos biuro direktorė Lina Balčiūnienė džiaugėsi studentų aktyvumu stiprinant sveikatą ir SMC direktorei įteikė padėką už glaudų bendradarbiavimą ir pagalbą VSB didinant suaugusiųjų sveikatos raštingumą ir dalyvavimą sveikatinimo veiklose.

SMC direktorė Diana Razminienė apžvelgė TAU penkerių metų veiklą ir išskyrė 5 svarbiausius ir įdomiausius įvykius, 5 renginius, 5 didžiausius pasiekimus, 5 lektorius ir 5 TAU veiklų kuratorius. Kalbėdama apie 5 aktyviausius universiteto klausytojus, direktorė paminėjo Joną Stabingį, Vitaliją Kučinskienę, Reginą Bogušienę, Laisvutę Verpečinskienę ir Vidą Damanskienę, kurie savo aktyvumu, idėjomis, iniciatyva ir pasiūlymais praturtino TAU veiklas ir dar labiau subūrė studentus bendrauti ir bendradarbiauti. SMC direktorė, kalbėdama apie studentus, paminėjo, kad kasmet jų įstoja per šimtą, bet yra studentų, kurie dalyvauja keliose studijos, tad kasmet TAU studijuoja 300–400 studentų.

Baigdama pristatymą SMC direktorė padėkojo rajono vadovams, kurie palaiko TAU ir iš 23 SMC vykdomų programų finansuoja net 8. Audringais plojimais studentai pritarė šiai padėkai.

Pasidžiaugusi gražiai prabėgusiais metais, rektorė A. Kvintufelienė pakvietė vieną aktyviausių studenčių – R. Bogušienę – perskaityti TAU studentų pasižadėjimą, kurį visi dalyviai patvirtino plojimais. Kuratorė J. Každailienė supažindino su 2017–2018 metų veikla, pristatė fakultetus ir programas, informavo, kad šiais mokslo metais TAU fakultetai pasipildė naujomis – finansinio raštingumo ir norvegų kalbos – studijomis.

Mokslo metų atidarymo šventės pabaigoje stebuklus dovanojo iliuzionistas Rolandas Kančauskas, parodęs studentams įspūdingą šou. Naujųjų mokslo metų proga kolegas senjorus sveikino studentė Genovaitė Urbonavičienė, perskaičiusi eilėraštį apie meilę. TAU dėstytojus ir kuratorius pasveikino rektorius ir prorektorius –SMC direktorei įteikė originalią puokštę ir sveikuolišką pyragą.

Trečiojo amžiaus universitetas tęsia prasmingą veiklą ne tik rajono vadovų, SMC darbuotojų, bet ir savanorių dėka, kurie veda užsiėmimus ir skaito paskaitas neatlygintinai.

Visi rajono gyventojai, galintys ir turintys kuo pasidalinti su senjorais, kviečiami savanoriauti ir taip suteikti prasmės savo ir kitų gyvenimams. TAU didžiuojasi studentais, jų veikla, ir tikisi, kad šie mokslo metai bus tokie pat prasmingi ir įdomūs.

SMC metodininkė Janina Každailienė

Atgal
Rajono meras
VACLOVAS ANDRULIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gruodis
    2017     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: