Print the middle of the page
Kelmė district municipality,
Vytauto Didžiojo st. 58, 86143 Kelmė
Budget office code 188768730, Register of Legal Entities
Phone/Fax (8 427) 69052,
E-mail info@kelme.lt
Kaimo turizmas_LIT

Kaimo turizmo sodyba „Miego klinika“

Sodyba įsikūrusi Kurtuvėnų regioniniame parke. Čia yra gyvenamasis namas (4 kambariai, 2 iš jų su židiniu, dušas, tualetas viduje), atskira virtuvė, svetainė su židiniu, televizija, radijas, pokylių salė su židiniu (iki 50 vietų), pavėsinė, pirtis, 2 tvenkiniai, lauko židinys, vaikų žaidimų aikštelė, sūpuoklės.
 
Netrūksta pramogų nei vaikams, nei suaugusiesiems. Siūlome pasivažinėti keturračiais ar dviračiais apylinkės keliais, pajodinėti žirgais, pažaisti krepšinį, išsimaudyti pirtyje, tvenkinyje. Norintieji gali uogauti, grybauti šalia esančiuose miškuose. Čia rasite visa, ko reikia: tylą, ramybę, atgaivą kūnui ir sielai.

Adresas:

 
 

Kaimo turizmo sodyba „5 sezonas“

Moderni kaimo turizmo sodyba ribojasi su Dubysos upe. Labai graži, vaizdinga vietovė, atsiveria visa Padubysio erdvė. Nameliai išdėstyti kalne, tai suteikia dar didesnį erdvės pojūtį. Šiltuoju sezonu ant pagrindinio namo stogo įrengiama įspūdingo dydžio lauko terasa. Visa teritorija apšviesta, takeliai ir automobilių stovėjimo aikštelė iškloti trinkelėmis.

Poilsio kompleksą sudaro pagrindinis namas bei trys atskiri šeimyniniam poilsiui pritaikyti nameliai. Pagrindiniame name yra konferencijų ir pokylių salė su reikalinga įranga, penki poilsiui pritaikyti numeriai su mažomis virtuvėmis ir kiekvienam kambariui skirtu WC ir dušu, rūsyje – turkiška pirtis, baseinas su masažine srove; biliardo stalas. Kiekvienas kambarys turi atskirą terasą su lauko baldais.
 
Kiekviename namelyje įrengta virtuvė, poilsio zona, WC ir dušo kabinos. Visi nameliai turi didelę lauko terasą su vaizdu, atsiveriančiu į upę. Nameliai išdėstyti taip, kad lankytojai turėtų kuo daugiau privatumo.

Adresas:

 
 

Kaimo turizmo sodyba „Ąžuolų slėnis“

Sodyba įsikūrusi buvusio dvaro teritorijoje – vienkiemyje, prie legendomis apipinto Kibirkštuko ežero. Čia pateksite vykdami plentu Ryga–Kaliningradas, atkarpoje Šiauliai–Kelmė tarp 81–82 km pasukę į dešinę ir pavažiavę apie 100 metrų (informacija stende).
 
Kviečiame paviešėti kolektyvus, šeimas, moksleivių grupes. Siūlome ne tik pasigrožėti nuostabia gamta, karūnuotaisiais danieliais, nepakartojamų ilgakojų stručių šokiu, bet ir organizuoti įvairias šventes, susitikimus, seminarus, konferencijas. Tam skirta salė su baru, svetainė, poilsio kambarys su židiniu. Jums pageidaujant organizuosime šventę ir lauko estradoje, ant Kibirkštuko ežero kranto, pakviesime pamėgtą muzikine grupę ar kapelą.
 
Besidomintiems tautos praeitimi sudarysime galimybę dalyvauti pažintinėje ekskursijoje po vietos apylinkes, papasakosime apie senąją dvarvietę, kur dabar auginami Afrikos stručiai.
 
Norintiems ilgiau paviešėti siūlome 2–4 vietų kambarius, baseiną, pirtį, sūkurinę vonią, žaidimų aikšteles. Ieškantieji romantikos galės įsikurti stovyklavietėje ar namelyje ant ratų.
 
Poilsis pliaže, maudynės ežere, valtelės, vandens dviratis, žvejyba, sportas.

Adresas:

 
 

Kaimo turizmo sodyba „Miško vingis“

Nepakartojamas Dubysos regioninio parko grožis, tyras kaip krištolas upės ir sodybos tvenkinių vandens gaivumas, aplinkinių laukų platumos, tolimo miško ošimas, gyvenimo sąlygų komfortas leis pamiršti kasdienius rūpesčius, atgauti jėgas, atgaivinti sielą.
 
Sodyboje poilsiautojai laukiami visus metus. Čia ideali vieta rengti seminarus, darbuotojų mokymus su modernia įranga. Yra pokylių salė su židiniu, kurioje gali patogiai jaustis apie 60 žmonių, ir kambariai saldžiam ir ramiam miegui. Kaimiška pirtis ir erdvi šokių salė.
 
Sodyba yra kelyje Kelmė–Tytuvėnai, prieš ženklą Bulavėnai (3 km nuo pagrindinio kelio).

Adresas:

 
 

Kaimo turizmo sodyba „Liepynė“

Sodyba įsikūrusi unikaliame gamtos kampelyje, ją supantys miškai ir laukai garantuoja gamtos ramybę, oro gaivumą, sielos ramumą. Jums siūloma unikali pirtis, įrengta tvenkinio viduryje plaukiojančiame laive, vėlyvais vakarais pasišildyti jaukioje pavėsinėje su neįprastu židiniu. Pobūviams ir vakarėliams turime puikią salę. Mūsų sodyba – Jūsų gera nuotaika.

Adresas:

 • Kuzokų k., Liolių sen., Kelmės r.
 • Mob. +370 614 90 097
 • El. paštas ekokuras@gmail.com
 
 

Liucijos Pauliukėnienės kaimo turizmo sodyba

Tekintų rąstų, 50 kvadratinių metrų namelis su visais patogumais. Siūlome žvejoti, grybauti, uogauti. Nuomojame 30 vietų salę šventėms. Šalia sodybos įrengtas lauko židinys su terasomis. Jose galima švęsti šventes, poilsiauti, džiaugtis puikiais gamtos vaizdais. Sodybos svečiai supažindami su tradicinėmis lietuvių liaudies vaistažolėmis, gali jų patys pasirinkti ir susidžiovinti. Sodyboje galima paskanauti tradicinių kulinarinio paveldo valgių. Maloniai laukiame!

Adresas:

 • Vaiguva, Kelmės r.
 • Tel. (8 427) 48 222, mob. +370 612 34 819

 

 

Kaimo turizmo sodyba „Prienų vienkiemis“

Sodyba neįprastu pavadinimu suintriguoja daugelį poilsiautojų. Čia gali ilsėtis norintieji pasimėgauti ramybe, nuostabia gamta. Pokylių salė puošta etnokultūros elementais. Sodybai teikia šilumą jos stilius, malonūs šeimininkai ir aplinką supantys medžiai.

Adresas:

 • Laugalio k., Kelmės r.
 • Mob. +370 612 51 459
 
 

Kaimo turizmo sodyba „Akmenukė“

Nuomojama sodyba. Nuo Šiaulių važiuodami senuoju keliu Kelmės link rasite rojaus kampelį, kurį kelių kilometrų spinduliu supa Bijotės, Pagėluvio, Dūkšto ežerai, kiti vandens telkiniai, miškai. Labai geras privažiavimas, 1 km nuo senojo Kelmės plento. Moderni ir erdvi 100 m² pokylių salė, židinys, muzika, koncertiniai šviesos efektai, gera garso akustika. Karštą vasarą atvėsins ventiliatoriai, yra šviestuvai, prie salės yra lauko terasa, erdvi virtuvė su visa įranga. Atskirame pastate yra miegamieji. 0,7 ha kiemas su gėlynais ir gėlinėmis, lauko židiniai, pirtis, tvenkinys, kuriame malonu atsigaivinti po pirties.

Adresas:

 • Kumpiškės kaimas, Kukečių seniūnija, Kelmės r.
 • Mob.: +370 685 60 136, +370 685 60 136
 • Interneto svetainė www.akmenuke.puslapiai.lt

 

 

„Draugų slėnis“

Poilsis gamtoje, žvejyba, vaikų žaidimų aikštelės. Pavaišinsime įvairių žolelių arbata. Jūsų lauki jauki pokylių salė su miegamaisiais, kaimiška pirtis.

Adresas:

 • Paverpenio kaimas, Kukečių seniūnija, Kelmės r.
 • Mob. +370 694 27 836
 
 

„Medinčius“

Medinčiumi seniau žmonės vadindavo eigulį. Jo pareiga – globoti ir saugoti mišką.
„Medinčiaus“ sodyba – ne tik visai greta miško, bet ir įrengta su pagarba medžiui – ekologiški rąstiniai statiniai – be lako, be chemijos. Rąstai ištepti specialiu aliejumi, o durys trintos vašku.
Tiesa, vanduo sodyboje – iš 140 metrų gylio gręžinio, todėl vanduo – ypač švarus.
Sodybos kompleksas – tai pokylių salės, pirtis ir kubilai (šalto bei karšto vandens).

Adresas:

Vaclovas Satkauskas
Kalniškių kaimas, Kelmės r.
Mob. 8 618 177 97
El. p. svacys@gmail.com

Interneto svetainė http://www.medincius.lt

 

Atgal
Mayor
VACLOVAS ANDRULIS
Calendar of events
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
August
    2020